Steampunk

VIDEO
Apžvalga

Alternatyvi praeitis. Pramonės perversmo laikotarpis. Profesorė Gingercraft savo privačioje laboratorijoje atrado naują Nesibaigiančios Energijos šaltinį. Deja, Godiems ir Įtakingiems toks atradimas nepatiko, juk pritaikius naująją technologiją, energija būtų nemokama bei visiems prieinama, o jie prarastų visą kontrolę garo energijos pasaulyje!

Profesorė buvo pagrobta ir įkalinta, tačiau jokie kankinimai neprivertė jos atskleisti Nesibaigiančio Energijos šaltinio buvimo vietos. Tavo komandos užduotis: slapta patekti į Profesorės Gingercraft ofisą, surasti Teseraktą – keturmatį energijos kubą – ir sunaikinti visus išradimų dokumentus bei pačią laboratoriją. Laimei, apsukrioji išradėja savo laboratorijoje paliko užuominų, kurias pavyks surasti tik tiems, kurie veikia žmonijos labui!

APIE MUS

Lost Escape – tai moderniausių pabėgimo kambarių kompleksas Lietuvoje. Pamirškite įprastas spynas bei galybę raktų ir pasiruoškite patirti šiuolaikinių technologijų stebuklus!

Mes jums siūlome smagų laiko praleidimo būdą, lavinant komandinius įgūdžius kartu su šeima ir draugais, skirtingų tematikų ir išskirtinio dizaino kambariuose.

Nuobodžiaujate namuose ir negalite atvykti pas mus? Ne bėda! Nuo šiol apsilankyti galite ir virtualiai: esame vieninteliai Lietuvoje, siūlantys pabėgimo kambarių pramogą ONLINE. Patogiai įsitaisykite ir pasiruoškite duoti nurodymus gyvam žaidėjui, kuris padės jums įveikti visas užduotis ir „pabėgti“ iš kambario.

Džiaugiamės sulaukdami žaidėjų iš viso pasaulio, tad, jeigu jūs ir jūsų draugai esate skirtingose vietose, galite suburti komandą ir visi kartu žaisti virtualiai!

Apie mus rašo:

https://www.escapeauthority.com/remote-play-review-steampunk-adventure/

https://www.wanderlustchloe.com/escape-games-online/

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274948-d11864166-Reviews-Escape_room_Lost_Escape-Kaunas_Kaunas_County.html

 

REZERVUOK SAVO LAIKĄ

liepos 2020
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
SUNKUMAS

Sunkus

TRUKMĖ

60 min.

GRUPĖS DYDIS

4-6

Skambinti