Karibų piratai

VIDEO
Apžvalga

Pabėgimo kambarys Kaune Lost Escape pristato:

Karibai asocijuojasi su egzotika ir paslaptingumu, o piratai – su nepailstančiais nuotykiais bei trupučiu pavojų. Visa tai sujungus, gaunamas įspūdingas, nuotaikingas, smagus, iššūkių bei geros nuotaikos kupinas derinys, kurį ir išvysite šiame nuotykių kambaryje. Jei vaikystėje turėjote svajonę pateikti į Karibus, sutikti piratus, juos nugalėti bei surasti lobį, tai šiandien ją galite išpildyti su kaupu, o svarbiausia – patirti daug neįkainojamų bei nepamirštamų nuotykių.

Kuriant šį kambarį, buvo  panaudotas ir įgyvendintas ne vienas unikalus sprendimas, kuris užtikrina erdvės autentiškumą bei sukuria tam tikrus iššūkius, kuriuos įveikti gali būti sudėtingiau, nei pasirodys iš pirmo karto. Realumu, mistika ir pavojais pulsuojantys kardai, kalavijai, griaučiai, kaukolės, skrynios ir kiti rekvizitai reikalingi ne tik tam, kad galėtumėte įveikti užduotis, bet ir sukuria tokį įspūdį, tarsi jūs būtumėte iš tiesų per klaidą palikti saloje, kurioje savo sąlygas diktuoja ne visada draugiškai nusiteikė piratai. Ar jums pavyks įveikti visus iššūkius ir juos nugalėti? Ar jūs ir jūsų draugai ištrūksite gyvi? Sužinokite tai jau dabar apsilankydami kambaryje, kuriame patirtus nuotykius prisiminsite dar ilgai.

APIE MUS

Lost Escape – tai moderniausių pabėgimo kambarių kompleksas Lietuvoje. Pamirškite įprastas spynas bei galybę raktų ir pasiruoškite patirti šiuolaikinių technologijų stebuklus!

Mes jums siūlome smagų laiko praleidimo būdą, lavinant komandinius įgūdžius kartu su šeima ir draugais, skirtingų tematikų ir išskirtinio dizaino kambariuose.

Nuobodžiaujate namuose ir negalite atvykti pas mus? Ne bėda! Nuo šiol apsilankyti galite ir virtualiai: esame vieninteliai Lietuvoje, siūlantys pabėgimo kambarių pramogą ONLINE. Patogiai įsitaisykite ir pasiruoškite duoti nurodymus gyvam žaidėjui, kuris padės jums įveikti visas užduotis ir „pabėgti“ iš kambario.

Džiaugiamės sulaukdami žaidėjų iš viso pasaulio, tad, jeigu jūs ir jūsų draugai esate skirtingose vietose, galite suburti komandą ir visi kartu žaisti virtualiai!

Apie mus rašo:

https://www.escapeauthority.com/remote-play-review-steampunk-adventure/

https://www.wanderlustchloe.com/escape-games-online/

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274948-d11864166-Reviews-Escape_room_Lost_Escape-Kaunas_Kaunas_County.html

REZERVUOK SAVO LAIKĄ 

gruodžio 2020
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
SUNKUMAS

Vidutinis

TRUKMĖ

60mins.

GRUPĖS DYDIS

4-6 dalyviai

PABĖGIMO PROCENTAS

60%

GERIAUSIAS LAIKAS

40 min.

Skambinti