Faraono prakeiksmas

VIDEO
Apžvalga

Pabegimo kambariai Kaunas |  pristato:

Senovės Egipto piramidės bei faraonai asocijuojasi su paslaptimi, didingumu ir magiška nežinomybe. Visa tai sukuria išskirtinai paslaptingą erdvę, kurioje bent trumpam norėtų atsidurti kiekvienas nuotykių trokštantis žmogus.

Šiandien turite galimybė tai padaryti. Ne, jums tikrai nereikės vykti į tolimąjį Egiptą, tam, kad išvystumėte šias piramides ir patirtumėte išskirtinius nuotykius. Visa tai jūsų laukia šiame nuotykių kambaryje, kuriame gausu išskirtinių detalių – senovės skulptūrų, sarkofagų ir t.t.

Vis dėlto, nereikėtų vien tik galvoti, kad viskas, ką darysite čia patekę – tai tik grožėsitės neeiline aplinka. Ne tik tai. Atminkite, kad didingieji faraonai visada išdidūs, bet ne visada draugiškai nusiteikę. Vienas tokių faraonų, siunčia jums prakeiksmą, kurio neigiamas pasekmes tikrai pajusite, jei stokosite sumanumo, greičio bei pastabumo. Kaip jau supratote, puikiai išlavintos šios savybės gali tapti puikiu priešnuodžiu faraono prakeiksmui, atversiančiu jums kelią į laisvę. Ar esate stipresni už senovės Egipto valdovus? Sužinokite tai jau dabar.

APIE MUS

Lost Escape – tai moderniausių pabėgimo kambarių kompleksas Lietuvoje. Pamirškite įprastas spynas bei galybę raktų ir pasiruoškite patirti šiuolaikinių technologijų stebuklus!

Mes jums siūlome smagų laiko praleidimo būdą, lavinant komandinius įgūdžius kartu su šeima ir draugais, skirtingų tematikų ir išskirtinio dizaino kambariuose.

Nuobodžiaujate namuose ir negalite atvykti pas mus? Ne bėda! Nuo šiol apsilankyti galite ir virtualiai: esame vieninteliai Lietuvoje, siūlantys pabėgimo kambarių pramogą ONLINE. Patogiai įsitaisykite ir pasiruoškite duoti nurodymus gyvam žaidėjui, kuris padės jums įveikti visas užduotis ir „pabėgti“ iš kambario.

Džiaugiamės sulaukdami žaidėjų iš viso pasaulio, tad, jeigu jūs ir jūsų draugai esate skirtingose vietose, galite suburti komandą ir visi kartu žaisti virtualiai!

Apie mus rašo:

https://www.escapeauthority.com/remote-play-review-steampunk-adventure/

https://www.wanderlustchloe.com/escape-games-online/

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274948-d11864166-Reviews-Escape_room_Lost_Escape-Kaunas_Kaunas_County.html

REZERVUOK SAVO LAIKĄ 

liepos 2020
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
SUNKUMAS

Sunkus

TRUKMĖ

60 min.

GRUPĖS DYDIS

4-6 dalyviai

PABĖGIMO PROCENTAS

50%

GERIAUSIAS LAIKAS

30 min.

Skambinti