Rekomenduojame Vilniuje

Space Wars  

Dont panic 2

Visiems puikiai iš vaikystės pažįstamas laivų mūšio žaidimas persikelia į naują kosminę erdvę. Tai komandinis žaidimas, kuris leis Jums pasinerti į tikras kosmoso erdves ir patirti kovos azartą.

Space Wars tema yra kosminis karas tarp Žemės planetos gyventojų ir ateivių.
Suformuokite 2 kovingai nusiteikusias (žmonių ir ateivių) komandas iš dviejų-trijų dalyvių. Kiekvienos komandos tikslas – sunaikinti priešininko kosminę flotilę, norint apginti ar užkariauti Žemę.
Kiekvienam komandos nariui yra priskirta tam tikra rolė: kapitonas, vyr. padėjėjas ir pilotas. Kiekvienas žaidėjas turi savo vietą kosminiame laive ir privalo atlikti tam tikras funkcijas pergalei pasiekti.
Space Wars skatina konkurenciją, yra kupinas azarto, bei pareikalaus Jūsų strateginio mąstymo – atidaus veiksmų planavimo.
Surinkite 2 grupes ir atvykite išbandyti. Kova dėl Žemės likimo jūsų rankose!

Vyno gamintojo paslaptis  

vyno gmaintojo paslaptis

Pabėgimo kambarys Vilniuje su įtraukiančia bei permaininga istorija.

Vienas geriausiu pasaulyje laikomas prancūzų vyno gamintojas P.Russo atsikraustė į Vilnių ir atidaro išskirtinį vyno rūsį mūsų lankytojams. Šiame rūsyje slypi ne tik ilgaamžiai vynai, bet ir ore tvyro neišsiaiškintos vyno receptūros paslaptis.

Apie patį vyno gamintoją nėra daug žinoma, nes jo gyvenimą, kaip ir vyno receptus, dengia mįslingumo skraistė. Mums pavyko atsekti tik tai, kad vyndarys yra kilęs iš Prancūzijos ir jo giminė ilgus dešimtmečius verčiasi vynininkyste.

Taigi, yra tik vienas klausimas, kuris neduoda ramybės – ar Jums pavyks išsiaiškinti slaptą vyno receptą, kuris yra saugomas kaip brangiausias gyvenimo turtas?

Poltergeistas  

Poltergeistas

Siaubo kambarys Vilniuje

Pramoga drąsiems, adrenalino ir realių emocijų ieškotojams.

Jūsų komanda – aukščiausios klasės, paranormalių reiškinių specialistai. Vykdydami naują užduotį, jūs atkeliaujate į paslaptingą namą, pilną, drebėti verčiančių dvasių. Atrodytų, kad jūs turite pakankamai patirties ir techninių galimybių jas nuraminti. Bet… yra viena kliūtis. Namas, kuriame atsidūrėte, atsiranda kur nori ir tik valandai.

Ar sugebės jūsų komanda sutramdyti dvasias ir pasprukti iš namo, kol jis pranyks iki kitos lokacijos, ar dvasių pilnas namas pasiglemš jus kartu?

Lenktynės su laiku

Lenktynes su laiku

“Atgal į praeitį” arba “Kas laimės lenktynes su laiku?”.

Jūs dirbate specialiajame slaptame laiko ministerijos skyriuje, kuris kartas nuo karto įtakoja žmonijos ateitį. Jūsų užduotis yra sustabdyti Nostradamo išpranašautą pasaulio pabaigą.

Norint tai pasiekti, Jums reikia sustabdyti alchemijos eksperimentą, kurį atliko vienas išprotėjęs mokslininkas prieš šimtus metų. Keliauti į praeitį Jums turėtų padėti vienas ministerijos profesorius, tačiau užduotis pasunkėjo, nes paaiškėjo, kad jis yra dingęs.

Ar Jums pasiseks rasti būdą keliauti laiku ir sustabdyti žemės sunaikinimą, kurį išpranašavo Nostradamas?

Itališkas apiplėšimas

Italiskas apiplesimas

Jūs esate vagišių kolektyvas ir sužinote apie prarastą Da Vinčio šedevrą, paslėptą vieno kolekcionieriaus, pono Džovani, rūmuose. Ponas Džovani labai susidomėjęs Leonardo Da Vinči darbais ir jau turi surinkęs didelę menininko išradimų ir paveikslų kolekciją.

Jūs rimtai pasiruošėte apiplėšimui, išsiaiškinote signalizacijos kodus, bei įsigijote įrangą, kuri padės įvykdyti užduotį. Taip pat Jūsų vienas bendrininkas sugebėjo įsidarbinti apsaugos tarnyboje, kad padėtų šioje operacijoje.

Ponas Džovani retai palieka savo rūmus, bet šiandien jis turi vizitą pas daktarą, kuris truks lygiai vieną valandą. Jūsų užduotis: kol ponas Džovani išvykęs, įsilaužti į rūmus ir pavogti prarastą Da Vinčio šedevrą.

Skambinti
Mus rasite